Home » Tinklaraštis » Pabėgimo kambariai » Pabėgimo kambarių nauda

Pabėgimo kambarių nauda

pabėgimo kambario nauda

Niekas negalėtų paneigti, jog pabėgimų kambariai kiekvienais metais susilaukia vis didesnio populiarumo visame pasaulyje. Įvairaus tipo galvosūkiai pritraukia publiką ir dar dėl keletos faktorių. Tai ne tik smagiai praleistas laikas, tačiau ir naudos teikiantis jūsų sveikatai, gerinantis smegenų veiklą laisvalaikio užsiėmimas. 

 

Informacija paremta studijomis bei didelių skaičių grupių, dalyvavusiu įvairiuose pabėgimo kambarių žaidimuose.

Įgarsinimas įdėjų kaip pabėgt iš kambario

NAUDA #1 -KOMUNIKAVIMAS

Kuomet grupė žmonių susirenka problemai išspręsti, efektyvi ir aiški komunikacija yra raktas į sėkmę.

Deja, realiame gyvenime, o ypač darbo aplinkoje visuomet paliekame šansą nesusikalbėjimui tiek tarp didesnių, taip pat ir tarp mažesnių žmonių grupių. O kartais komunikuoti yra visiškai atsisakoma. 

Štai čia pabėgimo kambarys gali padaryti stebuklus. Net viena žaidimo sesija gali suteikti puikia galimybę grupei draugų ar kolegų rasti sprendimą kartu. 

Kartu sprendžiant neatidėliotiną problemą, bus kritiškai svarbu pabėgti iš kambario ir rasti sprendimą telpant į nustatytą laiko limitą. Todėl komunikavimas bus itin didelės reikšmės.

Bandant pabėgti iš kambario kyla daug problemų

NAUDA #2: PROBLEMŲ SPRENDIMO GERINIMAS

Pabėgimo kambarys – vienas efektyviausių būdų pagerinti problemų sprendimo įgūdžius. Pirmiausia, veikiant įspaustam į laiko rėmus ir jaučiant spaudimą, padeda išspręsti problemą greičiau ir efektyviau. 

Pabėgimo kambarys visuomet turi ne vieną galvosūkį kas palaiko energijos lygį ir pilną įsitraukimą į užduočių sprendimą. 

Kritinis mąstymas ir analitiniai įgūdžiai yra reikalingi visame galvosūkių sprendimo procese, todėl problemų sprendimo įgūdžiai priversti savaime veikti visu pajėgumu. 

Tai vienas iš labiausiai taikomų įgūdžių darbo aplinkoje.

Pabėgimui skirtas laikas ribotas

NAUDA #3: PRODUKTYVUMO GERINIMAS

Pabėgimo kambarys, susietas su begale įvairių galvosūkių savaime tampa geros energijos šaltiniu kiekvienam įsitraukusiam į žaidimą ir gerina produktyvumą, juk pabėgimui skirtas laikas ribotas. 

Darbo aplinkoje padeda darbuotojams sėkmingiau ir efektyviau atlikti užduotis.

Darbuotojų produktyvumui pagerinti puikiausiai tiks galvosūkių sprendimo procesas pabėgimo kambaryje kartu su kolegomis.

Užduočių detales reik ne tik pastebėt bet ir atsimint

NAUDA #4: ATMINTIES GERINIMAS

Mūsų atmintis vis labiau silpsta su amžiumi. Galvosūkiai ir iššūkiai ne tik padeda pagerinti atmintį, taip pat prailginti informacijos saugojimo laiką mūsų atminties kertelėse. 

Tai ypač veiksminga pasitelkiant į pagalbą įvairius kodus, simbolius ir kalbą. Daugybė pabėgimo kambarių turi būtent tai ir daugiau. Lydint gerų emocijų ir susikuriant smagią aplinką, padeda įsiminti dalykus dar lengviau. 

Atmintyje išlikusi informacija pravers ne tik sekančiame žaidime, bet ir kasdieniame gyvenime jei nepamiršime nuolatos naudoti atminties gerinimo metodų.

Darbuotojų produktyvumui pagerinti puikiausiai tiks galvosūkių sprendimo procesas pabėgimo kambaryje kartu su kolegomis.

komandinis galvosūkių sprendimas suartina

NAUDA #5: SUSTIPRINA SANTYKIUS

Komandinio darbo, komunikacijos ir aktyvaus problemų sprendimo reikalaujantys pabėgimo kambariai ne tik pagerins santykius su darbo kolegomis, draugais, ar šeimos nariais, tačiau bendras potyris gali suartinti net mažai pažįstamus žmones. 

 

Pabėgimo kambarys gali suteikti daugybę naudos tik per vieną, 60 minučių trunkančią sesiją.