Pabėgimo kambarys

Zodiako pinklės

Zodiako piNklės – Pabėgimo kambarys Suaugusiems

Įkvėptas Zodiako – pagarsėjusio Amerikiečių žudiko istorija. Įsijauskit į pagrobimą tikrojo žudiko ir pabėkit pasiremdami logika iš kupino užuomenų pabėgimo kambario. Keli iš Jūsų bus prirakinti, tačiau mes tikime kad Jūs gudrūs ir išsilaisvinti bei ištrūkti iš kambario tikrai sugebėsite.  Šį kambarį įveikti teks gerai pasukti galvą net ir  pabėgimo kambarių guru, tačiau jei esate naujokai tokiose pramogose nepergyvenkite žaidimo organizatoriai pasistengs užvesti ant kelio ir pamėtys užuomenų, kad netektų nuobodžiauti. O gal Jums jų net neprireiks ?  Iššukis Jums – ar įveiksite ?  

Pramoga rekomenduojama 2-5 žaidėjam, bet beabejo Jūsų gali būti ir daugiau. 

Pramogos kaina – 50 Eur. 

Žaidėjų amžius – nuo 14 metų.

Kada priimsi pabėgimo kambario įšūkį ?


Rezervuok žaidimo laiką

Kada galima žaisti

Arba kam skirtas išūkis ir ką galime Jums dar pasiūlyti 🙂

Komandos formavimo renginiams (team Building)

Pabėgimo kambarys – puikus pasirinkimas komandos formavimo ( team building) renginiams. Komanda susivienys bandydama ištrūkti ir įveikti logines užduotis.

Laisvalaikio praleidimui VILNIUJE

Liudna, neturi ką veikt , pasiimk kelis draugus ir pirmyn pamiklint smegenis. Intelektuali pramoga, ypač smagu kai už lango lyja , niuru ir šalta. O gal jau nusibodo kiurksoti papludymyje ir norisi išbandyt save? 

Šventi bernvakarį, mergvakarį ar gimtadienį

Turime puikia, erdve salę po pabegimo kambario pramogos, atšvęsti savo šventę. Be to, su mumis susiekus, kambaryje galime paslėpti ir Jūsų išanksto paruoštas dovanėlę ar siurprizą. 

Kaip papildomą pramogą suaugusiems kol vaikiškame kambaryje žaidžia vaikai

Švenčiate vaikų gimtadienį, bet į vaikų gimtadienius dažnai ateina ne tik vaikai bet ir teveliai , dėdės ar tetos. Užimkite ir juos kol vaikučiai bandys atrakinti lobį kitame mūsų kambaryje