Pabėgimo kambarys

Zodiako pinklės

Zodiako piNklės - Pabėgimo kambarys Suaugusiems

Sveiki pradedantieji ir patyrę pabėgimo kambario iššūkių meistrai! Šis pabėgimo kambarys – tai ne tik įdomi pramoga, bet ir tikras intelektualus iššūkis, įkvėptas garsaus Amerikiečių žudiko Zodiako istorijos. Šįkart Jus pasitelksime į įnirtingą mąstymo ir sprendimų priėmimo procesą, kurio metu Jums teks įsijauti į pagrobimo tikrojo žudiko vaidmenį ir pabėgti, naudojantis tik logika ir užuominomis, paliktomis pabėgimo kambario viduje.

Nusiteikite, kad keli iš Jūsų bus prirakinti šiame kambaryje, tačiau neturėkite abejonių – mes tikime, kad Jūs esate gudrūs ir sugebėsite išsilaisvinti. Pabėgimo kambarys bus tikra galvosūkio mįslė, kurią bus ką veikt ,iššifruoti, net jei esate pabėgimo kambarių guru. Tačiau nepergyvenkite, jei esate naujokai – užstrigus organizatoriai, butinai užves ant kelio.

Tai yra Jūsų iššūkis – ar galėsite įveikti šią užduotį ir pabėgti iš šio kambario? Tik vienas būdas tai sužinoti – pasinerti į šią paslaptingą erdvę ir leistis į intelektualų iššūkį, įkvėptą Zodiako istorijos. Ar pasiruošę įveikti šį iššūkį ir ištrūkti iš šio pabėgimo kambario? Išbandykite!

Pramoga rekomenduojama 2-5 žaidėjam, bet beabejo Jūsų gali būti ir šiek tiek daugiau. 

Pramogos kaina – 50 Eur. 

Žaidėjų amžius – nuo 14 metų.

Kada galima žaisti

Arba kam skirtas išūkis ir ką galime Jums dar pasiūlyti 🙂

Komandos formavimo renginiams (team Building)

Pabėgimo kambarys – puikus pasirinkimas komandos formavimo ( team building) renginiams. Komanda susivienys bandydama ištrūkti ir įveikti logines užduotis.

Laisvalaikio praleidimui VILNIUJE

Liudna, neturi ką veikt , pasiimk kelis draugus ir pirmyn pamiklint smegenis. Intelektuali pramoga, ypač smagu kai už lango lyja , niuru ir šalta. O gal jau nusibodo kiurksoti papludymyje ir norisi išbandyt save? 

Šventi bernvakarį, mergvakarį ar gimtadienį

Turime puikia, erdve salę po pabegimo kambario pramogos, atšvęsti savo šventę. Be to, su mumis susiekus, kambaryje galime paslėpti ir Jūsų išanksto paruoštas dovanėlę ar siurprizą. 

Kaip papildomą pramogą suaugusiems kol vaikiškame kambaryje žaidžia vaikai

Švenčiate vaikų gimtadienį, bet į vaikų gimtadienius dažnai ateina ne tik vaikai bet ir teveliai , dėdės ar tetos. Užimkite ir juos kol vaikučiai bandys atrakinti lobį kitame mūsų kambaryje